To był intensywny dzień! Członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali wiosenny happening. Od rana po szkole spacerowała pani Wiosna wraz ze swoimi pomocnikami i szukała Zimy, by ostatecznie się z nią rozmówić i pożegnać. Zima nie dawała za wygraną, wchodziła do różnych klas i próbowała zakamuflować się wśród uczniów, a nawet znaleźć sobie schronienie nawet w …. szkolnym sekretariacie. Klasy 05 spotkały się na hali sportowej, by wziąć udział w wiosennych konkurencjach. Młodsi uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawcz przygotowali świetne przebrania i wcielili się w brzęczących, latających pomocników Wiosny oraz wzięli udział w maratonie wiosennych zagadek. Uczniowie klas 45 finalizowali konkurs pn. Warzywa i Owoce i przekonywali nas do zdrowego odżywiania się i zachęcali do jedzenia warzyw i owoców. Było gwarno, kolorowo, wesoło i tanecznie. To przekonało Wiosnę, by zdecydowała się z nami zostać.